صنایع چوبی و فلزی

  • خانه
  • صنایع چوبی و فلزی
صنایع چوبی و فلزی

صنایع چوبی و فلزی

صنایع چوبی و فلزی 

صنایع چوب و استفاده آن در دیگر صنایع از دیرباز رواج داشته و به خیلی از صنعت ها از جمله صنایع فلزی نیز وارد شده است.

چوب در طول تاریخ حیات انسان از اهمیت بسیار بالایی برخوردار بوده و انسان های اولیه تقریبا تمامی کارها و وسایل خود را با استفاده از چوب برطرف می کردند. بخشی از صنایع چوب با کمک صنعتگران باقی مانده ولی بیشتر کاربرد های ان در طول زمان جایگزین هایی پیدا کرده است.

از ترکیب صنعت چوب و فلز محصولات متفاوتی از جمله چوب لباسی ایستاده فلزی ، چوب لباسی ایستاده چوبی ، میز های جلو مبلی فلزی ، میزهای جلو مبلی چوبی ، میز های علی تاشو و کمجا ، میز های عسلی فلزی و مدرن در انواع آبکاری های رنگی ثابت ، آینه کنسول های فلزی بسیارجادار تولید شده است . 

بیشتر بخوانید :تولیدی چوب لباسی ایستاده

چیزی که مبلمان چوب و فلز را برای استفاده در دکوراسیون جذاب کرده ترکیب عنصر سرد فلز و عنصر گرم چوب در کنار یکدیگر می‌باشد. همین ویژگی چوب و فلز، استفاده از آنها را برای سبک‌های دکوراسیونی مختلف مناسب کرده است.

مهم‌ترین ویژگی دکوراسیون صنعتی استفاده از متریال‌های خام و بدون روکش است. در این سبک می‌توان هم از وسایل قدیمی و هم از وسایل مدرن در کنار یکدیگر استفاده کرد. محصولات چوب و فلز برای سبک دکوراسیون داخلی صنعتی بسیار مناسب هستند و معمولا توسط طراحان به کار برده می‌شوند. در این سبک دکوراسیونی معمولا از پالت رنگی شاد استفاده نمی‌شود و بیشتر رنگ‌ها تیره و خنثی هستند.

مجموعه تولیدی آذربایجان با تلفیق دو صنعت چوب و فلز توانسته محصولاتی بسیار با کیفیت و با قیمتی مناسب برای رفع نیاز بازار تولید و عرضه کند. برای مشاهده ی محصولات به وبسایت رسمی این مجموعه سر بزنید . همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید . برای تماس با ما اینجا کلیک کنید